Dárkové poukazy na jarní kurzy 2016

Aeroskola ANIMACE plakat 2016Hledáte-li originální dárek, zakupte poukazy na jarní kurzy v Aeroškole.

Darujte vášeň na celý život!

Pro dospělé můžete pořídit oblíbené kurzy animace se spolupracovníkem Jana Švankmajera Martinem Kublákem:

Kurzy se dají absolvovat samostatně nezávisle na sobě. Balíček obou kurzů můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.

Otevíráme také opět kurz komiksu s Toy Box!

• od 19. ledna každé úterý v 18.30, celkem 8 lekcí (každá 1,5 – 3 hodiny, dle vývoje), na konci výstava v kině Aero

Pro kreativní babičky a dědečky nabízíme pak speciální dopolední kurz:

Poukázky zašleme poštou, nebo si je vyzvednete v kině Aero. Pro více info a objednávky kontaktujte koordinátorku Aeroškoly Lindu Arbanovou: info@aeroskola.cz, 608960016.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.