Školní projekce

katkaobcan kPokud hledáte program pro studenty základních, středních nebo vysokých škol, pro družiny, či chcete využít období mimořádného školního volna nebo doplnit výklad vhodným filmem, nabízíme projekce filmů dle vašeho výběru či našeho doporučení pro školy v kinech Aero, Světozor či Oko. K některým filmům distribuční společnosti Aerofilms navíc učitelům nabízíme zdarma metodické materiály.

Zvolte si film z aktuálního programu, nebo na přání můžeme zajistit i projekci jiných filmů, které nenaleznete v programu kina (filmy v české distribuci i starší filmy). S výběrem vhodného filmu pro konkrétní věkovou skupinu žáků/studentů rádi poradíme. Inspirovat se můžete i  našimi aktualizovanými přehledy doporučených filmů.

Zvolte si datum a čas projekce dle Vašich potřeb.

Kapacita sálů: kino Aero 336 míst, kino Světozor 356 míst, Bio Oko 280 míst

Rezervace a platební podmínky:

• cena vstupenky se pohybuje od 60 do 90 Kč v závislosti na konkrétním filmu, nejčastěji 70 Kč
  • minimální počet platících návštěvníků na školní projekci je 30 (v případě nižšího počtu se navýší minimální vstupné)
  • pedagogický doprovod má vstup zdarma
  • platba v hotovosti na místě či převodem
  • rezervace pro všechna tři kina zajišťuje Zuzka Brožíková skoly@aerofilms.cz

Kromě klasické školní projekce nabízíme i projekce oper z Metropolitní opery v New Yorku, nebo praktické filmové a animační workshopy a semináře.

Dvakrát ročně pořádáme také Filmový týden pro školy s projekcemi a doprovodným programem.