Fotokomora – analogová laboratoř

Temná komora – „open house“

(momentálně nejsou vypsané žádné termíny)

Máš vlastní nafocený film a máš chuť si ho sám vyvolat? Přijď k nám do temné komory, 20211014_151102kde najdeš vše potřebné k vyvolání filmu i fotografií, včetně asistenta, který bude kdykoliv při ruce. Potřebuješ tedy jen svůj film a trpělivost, protože ta je při vyvolání vždy potřeba!

Naše temná komora se nachází v aeroškolním ateliéru na Žižkově v Ambrožově 9. Budeme mít otevřeno od 15 do 20 hodin, kdykoli se můžete stavit, rezervaci nepotřebujete.
Těšíme se na Vás!

Jednorázový poplatek za využití fotokomory, včetně základního příslušenství, potřebného pro vyvolání fotek je 350,-kč, další služby lektorky a příslušenství navíc lze přikoupit na místě.

Temná komora – rezervace20211014_151129

Jste nadšenci do analogové fotografie a chcete prozkoumat taje procesu vyvolávání? U nás si můžete pronajmout temnou komoru, včetně asistentky, která Vám s celým procesem poradí a postará se, aby Vaše filmy a fotografie vyšly co nejlépe.

Potřebujete mít jen nafocený film a všechno další potřebné vybavení najdete právě v naší temné komoře. Naše temná komora se nachází v aeroškolním ateliéru na Žižkově v Ambrožově 9.

Stačí nám jen zavolat na číslo +420 725 551 137 a domluvit se na dobu pronájmu a dalších podrobnostech.

20211014_151048*v případě zájmu a po domluvě lze zahrnout i workshop jak se fotí na analogový fotoaparát

Analogová fotografie – workshop

Lákají vás taje analogové fotografie? Ať už jste naprostí amatéři, milovníci fotografie nebo zkrátka jen zvědaví jedinci, přihlaste se na náš workshop! Součástí bude práce s fotoaparátem, včetně jeho nastavení (ISO, čas, clona) a poté namíchání chemikálií, vyvolání vlastního nafoceného filmu a rovněž i fotografií.
Na workshop není povinné žádné vybavení, máte-li však vlastní analogový fotoaparát, na který chcete fotit, neváhejte a vezměte ho s sebou.
Naše temná komora se nachází v aeroškolním ateliéru na Žižkově v Ambrožově 9.

Komoru lze  pronajmout na tel: +420 725 551 137

 

Komentáře nejsou povoleny.