Filmové a animační dílny

Aeroškola spolupracuje s různými kulturními akcemi, kde pořádá filmové a animační dílny.

Potkáte nás na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, na Filmovém festivalu v Litoměřicích, na Fresh Film festu, na přehlídkách současného mladého designu Code:Mode a jinde.

V případě zájmu o spolupráci a přípravu animačních a filmových workshopů pro vaši akci nás kontaktujte na info@aeroskola.cz.

Můžeme pro vás připravit dílny zaměřené na klasickou animaci, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od nejmenších dětí po dospělé. Tyto dílny mohou najednou zaměstnat až 30 dětí, nebo průběžně menší skupinky a jednotlivce, kteří se střídají po dobu trvání dílen. Výsledkem dílen jsou krátké animované filmy, které si mohou účastníci odnést nebo nechat poslat.

Další možností jsou dílny zaměřené na práci s kamerou, postprodukci a střih, které jsou vhodné zejména pro studenty a dospělé od patnácti let výše.

Ceny domlouváme individuálně podle délky workshopu, počtu účastníků, počtu lektorů nutných k zajištění dílny a podle dalších okolností.

Filmy z workshopů si můžete prohlédnout na našem youtube