Soboty a neděle pro rodiče s dětmi

Každou sobotu od října do dubna v Bio Oko a každou neděli v kině Aero obvyke od 15.00 přibližně do 17.00 nabízíme rodičům a dětem speciální aktivní program. Nejprve probíhá hodinové pásmo pohádek pro děti, během kterého si lektorky s dětmi povídají a rozvíjejí témata z pohádek, aby děti lépe udržely pozornost a více si z programu odnesly.

Po skončení filmu si tito zkušení lektoři převezmou děti a odvedou je na pódium, kde je pro ně připraven program tématicky navazující na zhlédnuté pohádky. Rodiče mohou sledovat pohádky a program se svými dětmi, nebo si dát kávu v našem baru, přečíst si noviny, využít wifi připojení a pod. Program pro děti je sestavován tak, aby navazoval na předchozí filmový zážitek a tvůrčím způsobem jej dále rozvíjel. Obsahuje výtvarné a dramatické aktivity, hry a soutěže. Lektoři, kteří programy vymýšlejí a připravují jsou převážně studenti a absolventi Katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UK v Praze. Všichni lektoři mají zkušenosti s prací s dětmi. Program je připraven na 60 minut.

Cena: pohádky s doprovodným slovem lektorů 90 Kč,
pohádky s doprovodným slovem + navazující tvořivý program 150 Kč

Pozor: Kapacita doprovodného programu s lektory následujícího po projekci pohádek je omezená! Maximum je 25 dětí!