Projekce Písně moře pro učitele

pisen-more-poster-webRádi bychom pozvali všechny učitele/učitelky prvního stupně, mateřských škol i vychovatelky ze školních družin a další zájemce na projekci filmu Píseň moře.

Projekce se bude konat ve středu 29. dubna v 16.00 v pražském kině Světozor, je určena pouze pro pozvané učitele a je zdarma.

Na projekci je nutné se předem přihlásit – stačí potvrdit svou účast na emailu info@aeroskola.cz, případně v mailu nahlásit, kolik celkem osob se z vaší školy projekce zúčastní.

Kapacita sálu je 55 míst.

Na projekci pustíme dabovanou verzi tohoto animovaného snímku, představíme metodický materiál pro učitele, který jsme k filmu připravili a povíme pár zajímavostí o vzniku této pohádky.

Film je vhodný pro předškolní děti a pro žáky prvního stupně, nabízíme jej v dabované verzi i v originální verzi s titulky. Jedná se o jednu z nejkrásnějších pohádek, kterou je v současné době možné v českých kinech vidět. Píseň moře je vytvořena tradiční kreslenou animační technikou a vypráví hluboký příběh inspirovaný keltskými mýty.

Školní projekce můžete již nyní objednávat na emailu info@aeroskola.cz a na tel. čísle 608960016 u koordinátorky Aeroškoly Lindy Arbanové a to do pražských kin Světozor, Aero a Bio Oko na dopolední i odpolední termíny podle vašich potřeb, cena školního vstupného je 60 Kč, pedagogický doprovod zdarma.

Budeme se těšit na viděnou v kině Světozor a doufáme, že přijmete naše pozvání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy, školní projekce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.