Přenosy světových výstav v kině

munchKino Aero nabízí v roce 2013 exkluzivní sérii komentovaných přenosů z renomovaných světových galerií. Školní skupiny si mohou objednat projekci těchto programů za speciální školní vstupné 120 Kč (oproti běžné ceně 300 Kč).

• jedinečné světové výstavy
  • prohlídka, komentáře odborníků, život a dílo umělců, pozadí vzniku výstav
  • v HD kvalitě

Projekce lze obědnat jako klasickou školní projekci  v dopoledních a odpoledních hodinách pouze v kině Aero. Minimální počet studentů na projekci je 50, v případě nižšího počtu se úměrně zvedá školní vstupné. Objednávejte na skolni.projekce@kinoaero.cz.

V roce 2013 bude možné zprostředkovaně navštívit výstavu Edouarda Maneta, Edvarda MunchaJohannese Vermeera.

Více informací o projektu a jednotlivých výstavách naleznete na naší samostatné stránce výstav v kině.

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy, školní projekce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.