Předvánoční dílna leporela

Přijďte si k nám do letenského ateliéru napsat, ilustrovat a svázat svůj vlastní příběh. Leporelo si pak odnesete domů a můžete jej někomu věnovat jako originální vánoční dárek.
Dílnu vede náš dlouholetý lektor tvůrčího psaní a scenáristiky Mathej Thomka ve spolupráci s ilustrátorem Milanem fon Ondruchem.

Hlavní část dílny se bude věnovat tvůrčímu psaní – s pomocí nejrůznějších cvičení postupně vytvoříte scůj příběh, který pak v další části workshopu můžete napsat a ilustrovat na jednotlivé stránky leporela, které si pak svážete. V příjemném prostředí nového aeroškolního ateliéru na Letné strávíte intenzivní tvůrčí sobotu, během které společně navštívíte a zhmotníte světy z vaší fantazie.

Dílna je vhodná pro jednotlivce i rodinné skupiny, malé i velké tvůrčí autory, děti i rodiče.

Pro účast na dílně nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s tvůrčím psaním, ilustrací a podobně.

Veškerý materiál bude na místě k dispozici, včetně výtvarných pomůcek. Pokud máte své oblíbené pastelky, fixy a jiné pomůcky, přineste si je klidně s sebou.

Termín: sobota 1. prosince 2018 od 10.00 do 18.00
Místo: ateliér Aeroškola – Letná, Jirečkova 8, Praha 7
Lektoři: Mathej Thomka a Milan fon Ondruch
Kapacita: 15 míst / 15 příběhů / 15 leporel, je potřeba se předem registrovat
Vhodné pro rodiče s dětmi od šesti let

Příspěvek byl publikován v rubrice programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.