Nový kurz English for movie lovers

Ve spolupráci s Tea time jazykovou školou vypisujeme zcela nový kurz:
Angličtina pro filmové fanoušky
Aeroškola Jirečkova (10)zmenseno
Termín: úterý 18.30 – 21.00, od 22. února
Průběh: celkem 10 lekcí / 10 týdnů, teorie a praxe
Místo konání: Atelier Letná, Jirečkova 8, Praha 7.
Cena: 5600 Kč

Potřebujete si zlepšit angličtinu, ale nebaví Vás jazykové kurzy?
Baví Vás filmy, ale nemáte příležitost zkoumat je do hloubky?
V našem kurzu prozkoumáte ikonické filmy pod vedením filmový expertů a režisérů Viktorie Rampal Dzurenko a Ranjana Rampala a zároveň oprášíte a rozšíříte jazykové znalosti s vynikajícím lektorem Charliem Fisherem. V deseti intenzivních večerech plných zábavy si budeme navzájem hravou formou sdílet v angličtině svoje  zážitky z filmů -  historický film s krásnou hudbou a jedinečnou atmosférou Amadeus (Miloš Forman),  napínavá a vtipná gangsterka se skvělými dialogy Pulp Fiction (Quentin Tarantino), hluboký a tajuplný anti-western Dead Man (Jim Jarmush), napínavý horor s fantastickým výkonem Jacka Nicolsona Shining (Stanley Kubrick), a nakonec nás čeká smutně-vtipný a okouzlující Jim Carrey v Man on the moon (Miloš Forman). Vylepšíme Vaši angličtinu zatímco si budete všímat filmových dialogů, analyzovat filmy a diskutovat o nich.
Kurz je v angličtině a je určený filmovým fanouškům s minimální jazykovou úrovní B1. Pokud si nejste jistí, rychlý test k určení úrovně angličtiny najdete zde: https://tracktest.eu/
Anglictina Pulp head maly
Jak to bude probíhat:
Před každou lekcí se podíváte na film, který bude tématem následujících dvou lekcí. V té první budete zkoumat umělecké dílo, v následující si za pomoci vybraných filmových scén ujasníte a procvičíte gramatiku, rozšíříte slovní zásobu a především potrénujete konverzaci.

Lektoři kurzu:
Charlie Hugh Fisher:
absolvent oboru anglická literatura a tvůrčí psaní, držitel mezinárodního certifikátu pro výuku angličtiny CELTA, je charismatickým lektorem, který do hodin vnáší jemný britský humor, empatii a přesně cílenou metodiku. Není pochyb o tom, že hodiny s Charliem Vás budou bavit.

Viktoria Rampal Dzurenko:
doktorandka a vyučující na Katedře režie na FAMU, autorka několika hraných a dokumentárních filmů, vede mezinárodní filmové kurzy a workshopy, učí také výtvarnou výchovu

Ranjan Rampal:
střihač, režisér, scenárista, dramaturg a kameraman hraných, experimentálních a dokumentárních filmů, absolvent studia střihu na FTII Pune v Indii a filmového střihu na FAMU v Praze

20211006_200319UPR

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.