Nová videa – Anifest 2013, DEF a další

IMG_0477Na našich videoprofilech (Vimeo, YouTube) jsou nově k vidění videa ze školiček animace, které jsme vedli  v kulturním domě Olympie v Krupce pro mezinárodní festival animovaného filmu Anifest.

Kromě krátkých klipů z jednotlivých dnů, které vytvořily školní skupiny i děti s rodiči, se můžete podívat na videoreportáž z dílniček.

Dále zde najdete i videa z Filmového happeningu v rámci Dnů evropského filmu v kině Lucerna.

Pokud chcete vidět své dílko, hledejte v albu nebo seznamu videí „workshopy“.

V našich archivech přibyl i nový film z pátečního kurzu animace v Biu Oko s názvem Házená. Vznikl pod vedením lektora Františka Topinky.

Příspěvek byl publikován v rubrice dílny na festivalech a dalších akcích, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.