Kurzy pro děti na jaro 2015!

Aeroskola ANIMACE plakat 1_2014-1-2Aeroskola SCENARISTI LETAK-2final_Stránka_1titulka2Již nyní se můžete přihlašovat na jarní kurzy Aeroškoly.

Tentokrát máme zase jednu novinku – kurz scenáristiky a tvůrčího psaní, který je zaměřen na filmové náměty a povídky, scénáře a storyboardy. Protože víme, jak zásadní je pro film kvalitní námět a scénář, rozhodli jsme se na tuto důležitou součást filmové tvorby podívat trochu zblízka.

Kromě toho poběží naše tradiční animační kroužky, kroužek filmový a také Pozorovatelna.

Podrobnosti k jednotlivým kroužkům najdete na jejich hlavních stránkách v sekci PRO DĚTI.

Příspěvek byl publikován v rubrice malá škola animace, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.