Konkurz – organizační tým filmového festivalu

male oci plakat na web mensiVe dnech 13. – 19. dubna 2015 proběhne v kině Bio Oko druhý ročník filmového festivalu od dětí pro děti s názvem Malé oči. Festival nabídne kromě zajímavých filmů pro dětské diváky a školy i bohatý doprovodný program, setkání s filmovými hosty, workshopy, hry a další filmovou zábavu. Zdá se, že je to ještě daleko, ale přípravy festivalu probíhají po celý rok a právě v těchto dnech vybíráme nové členy organizačního týmu festivalu z řad dětských zájemců ve věku 10 – 16 let.

Koho vlastně hledáme a co má takový festivalový organizační tým na práci?

Jsi-li filmový fanoušek, rád/a chodíš do kina a zajímá tě, jak se dělá filmový festival, pak hledáme právě tebe.

Přijď na konkurz do Bia Oko 1. října v 16.00. Hledej stoleček s cedulkou Malé oči. Setkáš se zde s pořadateli festivalu, kteří se tě zeptají na pár otázek a vysvětlí ti, co přesně příprava festivalu obnáší a co se od tebe očekává.

Ze všech zájemců vybareme asi pětičlenný tým, který se pak bude účastnit všech fází přípravy festivalu. Tým se bude v Biu Oko scházet přibližně jednou za 14 dní, v období před festivalem pak častěji.

Bude mít na starost:

• komunikaci s grafikem a přípravu propagačních materiálů
  • výběr filmů a sestavování programu
  • vymýšlení doprovodného programu a jeho přípravu
  • komunikaci s médii a poskytování rozhovorů do rozhlasu a televize
  • úvody jednotlivých projekcí
  • komunikaci s hosty a další důležité součásti festivalových příprav.

Vše samozřejmě pod supervizí a s pomocí pořadatelů. Očekává se tedy, že zájemci budou komunikativní, zodpovědní a budou rádi pracovat v týmu. Odměnou jim bude spousta netradičních zážitků, nových zkušeností, setkání se zajímavými lidmi, nahlédnutí do zákulisí filmového průmyslu a provozu kina a také možnost vidět mnoho filmů. Těšíme se již teď na všechny zájemce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.