Dobrodružný týden pro školy

AFGHANSTAN2 KOREA1 AFRIKA6V pořadí již 4. speciální týden pro školy v pražském kině Světozor je tentokrát zaměřen na výběr nejlepších přednášek z cyklu Diáky – cestovatelské přednášky.

Vyberte si ze čtyř dechberoucích vyprávění ze čtyř zcela odlišných světů – průkopnické objevování vesmíru, boj s pytláky vzácných zvířat v Africe, vojenské mise v Afghánistánu a nedostupný svět Severní Koreje. Moderované přednášky vedou charismatické osobnosti, které dokáží zaujmout mladé diváky. Přednášky jsou bohatě doprovázeny video a foto ukázkami.

NA JEDNOTLIVÉ PŘEDNÁŠKY SE BUDETE MOCI HLÁSIT I S MALÝMI SKUPINKAMI ŽÁKŮ A STUDENTŮ. VŠECHNY PROGRAMY JSOU VHODNÉ ZEJMÉNA PRO SŠ, ALE I PRO 2. STUPEŇ ZŠ.

PODROBNOSTI ZDE.

Pondělí 15. 5.
Nina Špitálníková – Na studiích v KLDR – mezi dvěma Kimy

Úterý 16. 5.
Pavel Stehlík – Afghánistán – do temnoty

Středa 17. 5.
Julie Nováková – Vesmír – život mimo Zemi

Čtvrtek 18. 5.
Václav Šilha a Pavla ŘÍhová – Afrika – ráj v slzách

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.