Animovaný videoklip – víkendový kurz

Pojďme zkusit vytvořit něco pořádného! Dokážeme pracovat na zakázku? Podle přání autorů písniček? Dokončit práci včas? Splnit očekávání? Vymyslet neotřelé nápady a přístupy? Tentokrát budeme tvořit klip pro kapelu Cerberos (album: Nežijeme v ráji).videoklip_promo_kolaz

• místo: Aeroškola Žižkov, Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero
  • termín: víkendy 10. – 11. prosince a  17. – 18. prosince 2022 vždy od 9.00 do 18.00 (celkem 36 hodin), obědy v ceně
  • věk dětí: 10 – 15 let
  • kapcita: 12 účastníků
  • lektoři: Jan Kroutil, Jan Kolegar
  • cena: 3800 Kč, (4 lekce po 9 hodinách)
  • přihlášky: pište na prihlasky@aeroskola.cz

Zkuste si, jaké to je vytvořit animovaný film na zakázku. České kapely pro vás vybraly písničky, ke kterým potřebují natočit videoklip. V rámci kroužku projdete celým procesem od zadání přímo od autorů, přes vymýšlení, přípravu a realizaci klipu až po finální předvedení zadavatelům. Zástupci kapely na začátku kurzu přijdou dětem svou vybranou písně představit a dohodnout se s tvůrci klipů na podobě filmů. Videoklipy se budou zpracovávat technikami klasické stop motion animace, pro které máme v Aeroškole speciálně vybavený ateliér.

Kroužek je vhodný pro ty, co už s námi nějaký animační kurz absolvovali, ale i nováčky budeme umět zapojit! Tvůrčí týmy povedou naši zkušení lektoři animace a Aertěku Jan Kolegar a Jan Kroutil.

V minulých cyklech jsme tvořili videa pro kapely Calm Season, Půljablkoň, Tvrdý/Pomohač, MANU, Kašpárka v rohlíku a další. Na podzim 2021 jsme dělali velkou zakázku pro kapelu Tata Bojs !

Klip pro Tata Bojs

Starší klipy

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.