Aeroškola na jarním Code:Mode

Již tradičně se s námi můžete potkat na přehlídce nezávislé módy a autorské tvorby Code:Mode (19.-22.4., Karlín), kde v rámci doprovodného programu nabídneme návštěvníkům animační dílny, tentokrát se svěží jarní tematikou.

V naší dílně si budete moci vyzkoušet, jak se tvoří animovaný film. Pracovat budeme s našimi speciálními prosvětlováky a se spoustou různých netradičních materiálů.

Dílny jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku. Nemusíte se bát, že vám to nepůjde, nemusíte být nijak výtvarně zruční, prostě si přijďte k nám svobodně pohrát a experimentovat.

Přesné informace o vstupném, adresu místa konání a vše důležité o celé akci najdete zde.

Naše dílna, která bude umístěna v rámci výstavního domu v půdních prostorách, bude otevřena v těchto dnech:

• pátek 11:00 – 16:00
  • sobota 11:00-18:00
  • neděle 11:00-16:00

Filmy, které v dílně vzniknou, můžeme následně uveřejnit na aeroškolním facebooku a youtube kanálu. Těšíme se na vás.

Doprovodný program Code:Mode jaro 2012:

Příspěvek byl publikován v rubrice dílny na festivalech a dalších akcích, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.