PRO SENIORY

Aeroskola_seniori_plakat_2018Naše kurzy pro seniory jsou speciálně sestaveny a vedeny tak, aby zprostředkovaly starší generaci zkušenost s moderními technologiemi přístupnou formou. Pořádáme kurzy videotvorby a nově i animace. Jedná se o tvůrčí kurzy kombinující teorii a praxi. Cílem je naučit účastníky základy tvorby tak, aby se jí mohli věnovat i doma s jednoduchými technickými prostředky.

Aktuálně na jaře 2019 otevíráme Kurz animace pro seniory a Kurz videotvorby pro seniory.

• Animace pro seniory: úterý 9.30 – 11.30, 7 týdnů / 7 lekcí, od 5. 3., Aeroškola Žižkov (Biskupcova 31, Praha 3)
  • Videotvorba pro seniory: čtvrtek 9.30 – 11.30, 7 týdnů / 7 lekcí, od 7. 3., Aeroškola Letná (Jirečkova 8, Praha 7)