Kurz komiksu s Toy Box II

Komiks pro pokročilé s Toy_Box

Navazující kurz na základní Kurz komiksu s Toy_Box nabízí prohloubení a posílení komiksových znalostí a dovedností. Je určen pro lidi, kteří jsou seznámeni se základní komiksovou teorií a pojmy a vytvořili už alespoň jednu komiksovou stranu. Kurz jim nabídne prostor pro praktickou tvorbu komiksů pod vedením zkušené a velmi motivující lektorky.

Kdy kurz probíhá: další cyklus tohoto kurzu otevřeme na jaře 2021

Počet lekcí: 8 lekcí / 8 týdnů

Jak dlouhá je vyučovací hodina: 150 minut

Kde se kurz koná: ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, Praha 3, u kina Aero

Cena: 6000 Kč, účastníci minulých kurzů v Aeroškole mají slevu

Maximální kapacita: 15 účastníků

Kurz je vhodný především pro absolventy našich základních kurzů komiksu, případně absolventy jiných workshopů s Toy Box. Je vhodný pro všechny, kdo už nějakou zkušenost s tvorbou komiksu mají, orientují se v základních pojmech a postupech.

Chcete někoho obdarovat poukázkou na kurz?

Toy Box:

Toy Box je jediná komiksová autorka u nás, která pracuje ve světě stále oblíbenějších grafických novel, tedy knih, jejichž autorem je jeden člověk, který vypráví – často autobiografický – příběh a je zároveň autorem scénáře i vizuální podoby komiksu. Současně má zkušenosti i s kratšími komiksovými formáty – stripy a krátkými komiksovými příběhy na několik stránek. Její knižní komiksový debut, Moje kniha Vinnetou, se během tří měsíců vyprodal. V současné době se věnuje malbě a kratším komiksovým příběhům, které zveřejňuje v časopise Nový Prostor. Kromě komiksu se vyjadřuje prostřednictvím street artu a graffiti. V médiích skrývá tvář.

Pokud chcete o Toy Box zjistit více, přečtěte si o její knize na iHned, přečtěte si rozhovor na Lidovky.cz, poslechněte si rozhlasovou reportáž rádia Wave, nebo se  podívejte na rozhovor na DVTV, kde se mimo jiné dozvíte, proč Toy Box skrývá tvář.