Výtvarná laboratoř

AaLeto2020-AlufluzflflfNový formát výtvarně – animačního tábora pro všechny, kdo se chtějí seznámit s animovanou tvorbou a trochu si zaexperimentovat, vyzkoušet nejrůznější výtvarné techniky a rozpohybovat obrazy.

Přijímáme přihlášky na léto 2021!

• Místo: ateliér Aeroškoly, Ambrožova 9, u kina Aero, Praha 3
  • Termín: 19. – 23. července 2021
  • Čas programu: 9.00 – 16.30, možnost zdarma shlédnout animovaný film v kině Aero od 16.00 do 17.30 jako součást programu
  • Maximální kapacita: 15 dětí / turnus
  • Informace, rezervace: pište na prihlasky@aeroskola.cz
  • Program zajišťují: Jan Kroutil, František Topinka a Bára Mocová, lektoři kurzů a kroužků animace, animačních Aertěků a příměstských táborů v Aeroškole
  • Cena: 4400 Kč, v ceně je celodenní program, obědy, 2x denně svačiny, exkurze, veškerý potřebný materiál a technika, vstupenka na filmy v kině Aero

Anotace:

Pojďte s námi postavit model města a následně ho oživit stop motion animací! Pokud je vám blízká architektura, vyrábění modelů, rádi kreslíte a fotíte, nebojíte se animace, potom s námi můžete v létě prozkoumat Žižkov. Tato  městská část se stane inspiraci pro náš model. Současně budeme přemýšlet o tom, jak v dnešní době město funguje, a jaké potřeby si žádají jeho obyvatelé, aby se jim lépe na takovém místě žilo. Budeme kreslit, fotit, modelovat a využívat lego. Tak se do toho pojďte pustit s námi! Na páteční zakončení tábora zveme všechny rodiče, sourozence a kamarády, kde uvidí výsledky naší tvorby.