Multimédia s angličtinou

• věk dětí: 10 – 15 let
  • cena: 2700 Kč, 8 týndů / 8 lekcí
  • lektoři: Carl Warwick, Jan Kroutil
  • přihlášky: pište na prihlasky@aeroskola.cz

Experimentální multimediální dílna a ještě navíc celá v angličtině! Hlavní lektor Carl pochází z Velké Británie a doplňuje ho aeroškolní lektor Honza s výbornou znalostí angličtiny. V tomto kroužku se budou věnovat experimentům s různými médii od videa přes animaci, hudbu a další oblasti. Na výběr budou nejrůznější nástroje, materiály, technky a technologie.

Program kroužku je ve druhém pololetí mnohem důsledněji orientován na téma „obraz – zvuk“. Účastníci kroužku budou na jeho počátku postaveni před volbu – vybrat si pohyblivý obraz (jeden z námi zvolených úryvků z oblasti kinematografie a hudebního průmyslu) a dotvořit k němu odpovídající zvukovou stránku (hudbu, zvuk, dabing), nebo se naopak pokusit vybranou zvukovou stopu (různé hudební žánry, námi nahrané zvuky) vizualizovat (hraným filmem, animací, atd.).

Vyzkoušet můžete základy animace, natáčení videa před i za kamerou, zpracování zvukových nahrávek, postprodukci v počítači, výtvarné postupy… Experimentu a chuti zkoušet nové věci se meze rozhodně nekladou. Při tom všem si děti procvičí znalosti angličtiny a to hlavně skrze konverzaci, na kroužku se česky nebude mluvit. Pro účast na kurzu není potřeba předchozích znalostí z oblasti multimédií, předpokládá se zájem o výtvarnou tvorbu a filmu, chuť zkoušet nové věci. V oblasti jazykové doporučujeme mírně pokročilou vstupní úroveň.