Konkurz na organizátory festivalu

male oci bannerVe dnech 19. – 25. května pořádá Bio Oko ve spolupráci s Aeroškolou týdenní festival filmů pro děti a o dětech s názvem Malé oči.

Do organizačního týmu hledáme žáky/studenty z Prahy 6 a 7, kteří by se chtěli podílet na přípravě a realizaci tohoto festivalu.

Tým sestavený z dětí ve věku 10 – 15 let se bude pod supervizí dramaturga festivalu Filipa Kršiaka, provozní kina Bio Oko Olji Svitákové a koordinátorky Aeroškoly Lindy Arbanové účastnit všech fází příprav festivalu:

• výběr vizuálu festivalu
  • výběr filmů a sestavování programu
  • doprovodný program
  • propagace a komunikace s médii
  • uvádění slavnostního zahájení a zakončení festivalu,
  • dohled nad průběhem doprovodného programu

Je to jedinečná příležitost pro mladé filmové fanoušky vyzkoušet si, jak se produkuje filmový festival a také jak funguje kino.

V případě, že by někoho tato netradiční zkušenost lákala, rádi se se zájemci setkáme v pondělí 17. března v 16.00 v Biu Oko, kde proběhne malý konkurz. Hlašte se u stolečku s cedulkou „Malé oči“, kde najdete dramaturga festivalu a zástupce Bia Oko a Aeroškoly.

Budeme tedy hledat mladé lidi ve věku 10 – 15 let, kteří mají zájem o film a dění kolem něj, jsou komunikativní, mají organizační schopnosti, jsou zvídaví a rádi se učí novým věcem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Programy pro školy, programy pro veřejnost. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.